Zástupce vedoucího dopravy Möbelix Ústí nad Labem

Dopravu i montáž nábytku a kuchyní si u nás objedná cca 30 zákazníků denně. Obojí je třeba pečlivě naplánovat. Od toho je tady vedoucí dopravy. Každý vedoucí potřebuje zástupce. A právě toho hledáme pro pobočku v Ústí nad Labem.

Popis pozice

CO BUDETE DĚLAT?

  • Zaměřovat kuchyně u zákazníků
  • V době nepřítomnosti vedoucího dopravy ho budete plně zastupovat. Tzn. plánovat rozvozy montážnímu teamu a optimalizovat trasy.
  • Výchozí bod bude Ústí, do Vašeho rajónu bude patřit také Most

Požadavky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Máte zkušenosti s truhlařinou nebo montážemi (min dva roky).
  • Umíte jednat s lidmi a máte v sobě kus empatie.
  • Nemusíte být puntíčkář, ale máte rád věci v pořádku.
  • Baví Vás kombinovat, synchronizovat a hledat alternativy.
  • Dokážete se dobře orientovat v prostoru.
  • Rozumíte si s počítačem.
  • Řidičák jistě máte, a pokud už jste řídil jumper, není co řešit.

Nabídka

CO ZA TO?

  • Vaše zaškolení nepodceníme. 2-3 měsíce se Vám budou věnovat zkušení kolegové na pobočce v Ústí.
  • Pestrou práci s dobrým výdělkem.
  • Výkonnostní prémie.
  • Bez firemního telefonu se neobejdete.
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku, dokud není hotovo – ale víkendy jsou volné vždy.
  • Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým.

Mzda: 27000 Kč - 35000 Kč

Jméno  *
Příjmení  *
Telefon  *
Web
Očekávaný hrubý příjem  *
Průvodní dopis / Pokud nemáte k dispozici vaše CV, napište nám něco o Vás
Životopis