INspirativní, INovativní, INdividuální. Takový je Möbelix. Našim zákaznicím a zákazníkům i široké veřejnosti to sděluje prostřednictvím nového komunikačního konceptu Buďte IN. Posiluje vztah mezi potřebami zákazníků, nabízenými produkty a službami.

Podstata Buďte IN není jen o pouhém prodeji, ale o vytvoření emocionálního vztahu mezi zákazníkem a značkou, říká Marek Šulc, marketingový manažer Möbelix pro Českou republiku a Slovensko, a dále to vysvětluje:

„Nábytek a doplňky nevnímáme jen jako nástroj pro uspokojení praktických potřeb, ale především jako prostředek pro vyjádření osobního vkusu, životního stylu a identity.“

Buďte IN inspiruje k vytvoření osobitého životního prostoru. Nábytek a doplňky jsou součástí příběhu konkrétních domácností nebo kanceláří a prostředkem pro seberealizaci jejich obyvatel. Fyzické objekty komunikují a odrážejí emoce a životní styl svých uživatelů. Zákazníci mají jedinečnou možnost vybrat si nábytek tak, aby co nejlépe vyhovoval jejich individuálním preferencím a potřebám. Důležitým prvkem nového konceptu je důraz na kvalitu a udržitelnost. Investice do těchto produktů je nadčasovým řešením šetrným k životnímu prostředí a poskytuje zákazníkům dlouhodobou hodnotu. Kvalitním a INovativním designem chce Möbelix zákazníky INspirovat k vytvoření domova, který je skutečně INdividuální.

Inspiraci najde zákazník přímo v prodejnách a na internetových stránkách Möbelix. INdividuálně si tu může naplánovat moderní kuchyň, pohodlnou sedačku, ložnici, skříně i koupelnu. Součástí služeb je i dovoz a montáž nábytku.

„Rádi bychom ukázali, že nábytek není jen o praktickém využití prostoru, ale také o vyjádření osobnosti a vkusu svého majitele. Protože právě váš domov je místem, kde můžete být sami sebou a jeho vybavením a uspořádáním vyjádřit své pravé já,“ dodává Marek Šulc.

Komunikace Buďte IN se přenese do letáků, do online komunikace, do televizních a rozhlasových kampaní, do příspěvků na sociálních sítích a logicky se objeví také v prodejnách po celé krajině.
Buďte IN, buďte styloví a současně praktičtí, ať už jste doma sami, nebo s rodinou či přáteli!