Skladník , řidič VZV Möbelix Č.Budějovice

Vydělej si jako skladník v Möbelixu až 32.000 a pracuj na jednu směnu. Budeš zakládat do regálů a klecí. Není to ale jen o ježdění na vozíku, zboží se musí taky vytahat a vyskladnit. Zákazníkovi pomůžeš a prohodíš pár slov. V týmu jsou tři kluci a hledáme čtvrtého.

Popis pozice

JAK TO NÁS FUNGUJE?

  • Otevřeno máme sedm dní v týdnu od 9:00 do 19:00. Víkend na Tebe vyjde cca 2x za měsíc a vezmeš si za něj volno v týdnu.
  • Na směnách se domluvíš se šéfem.

Požadavky

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

  • Vyhovuje Ti práce v týmu a nechybí smysl pro humor.
  • Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ. Nábytek není peříčko.
  • Umíš jednat s lidmi – zákazníkovi chceme pomoc a ne ho naštvat.
  • Alespoň trochu si rozumíš s počítačem.

Nabídka

CO ZA TO ?

  • Zaměstnanecké slevy na zboží
  • Zapůjčení dodávky zdarma
  • Zaručenou práci a pěkný výdělek.
  • Kluci na skladu jsou v pohodě.
  • Pokud nemáš oprávnění na vozík, školení zajistíme a zaplatíme my.
  • Šéf stojí za námi a jeho slovo platí.

Mzda: 26000 Kč - 32000 Kč

Jméno  *
Příjmení  *
Telefon  *
Web
Očekávaný hrubý příjem  *
Průvodní dopis / Pokud nemáte k dispozici vaše CV, napište nám něco o Vás
Životopis