Akademii pro vedoucí mohu jenom doporučit

Koncem května ukončila Zuzka Prašivková „Vedoucí akademii Möbelix“ závěrečnou zkouškou, ve které získala historicky nejvyšší počet bodů. Povídali jsme si o tom, jak náročná akademie byla a co jí přinesla do praxe ale také do života. Tento rozhovor bude možná motivací pro ty, kteří s účastní v akademii ještě váhají.

Ze života Möbelix

Mám obrovskou volnost, ale i odpovědnost

Mám obrovskou volnost, ale i odpovědnost

Markéta Ničová pracovala v Möbelixu 12 let a 6 let se věnovala náboru a Employer Brandingu. Přišel čas na změnu a Markéta hledá svého nástupce. Nejlepší čas na rozhovor, ve kterém bilancuje a nechává nahlédnout pod pokličku její dosavadní práce.

Proměna ve šťastnou Lůcu

Proměna ve šťastnou Lůcu

Lucka Bartáková z liberecké pobočky si prošla těžkým obdobím, ze kterého se vlastními silami dostala. Dnes o sobě tvrdí, že je šťastná Lůca. Její příběh si můžete přečíst v tomto článku.

Úspěch firmy stojí nejen na produktech, ale především na lidech

Úspěch firmy stojí nejen na produktech, ale především na lidech

Möbelix jako firma píše svůj příběh od diskontu k trendy prodejnám. Klíčovou osobou, která za touto proměnou stojí, je jednatel společnosti, pan Jiří Šulc. Jak se do Möbelixu dostal, co ho vedlo k tomu zásadně změnit koncept našich prodejen? Kde se vzaly malé prodejny „compact“? Nejen o tom všem jsme si v našem otevřeném rozhovoru povídali.