Mám obrovskou volnost, ale i odpovědnost

Markéta Ničová pracovala v Möbelixu 12 let a 6 let se věnovala náboru a Employer Brandingu. Přišel čas na změnu a Markéta hledá svého nástupce. Nejlepší čas na rozhovor, ve kterém bilancuje a nechává nahlédnout pod pokličku její dosavadní práce.

Ze života Möbelix

Proměna ve šťastnou Lůcu

Proměna ve šťastnou Lůcu

Lucka Bartáková z liberecké pobočky si prošla těžkým obdobím, ze kterého se vlastními silami dostala. Dnes o sobě tvrdí, že je šťastná Lůca. Její příběh si můžete přečíst v tomto článku.

Úspěch firmy stojí nejen na produktech, ale především na lidech

Úspěch firmy stojí nejen na produktech, ale především na lidech

Möbelix jako firma píše svůj příběh od diskontu k trendy prodejnám. Klíčovou osobou, která za touto proměnou stojí, je jednatel společnosti, pan Jiří Šulc. Jak se do Möbelixu dostal, co ho vedlo k tomu zásadně změnit koncept našich prodejen? Kde se vzaly malé prodejny „compact“? Nejen o tom všem jsme si v našem otevřeném rozhovoru povídali.

Marek Šulc: Změna je výzva a krok vpřed

Marek Šulc: Změna je výzva a krok vpřed

Přes 7 let pracoval pro společnost, která se zabývala navrhováním, výrobou a prodejem sportovního oblečení v Evropě. Nabídka z Möbelixu přišla nečekaně. Co na sebe prozradil nový vedoucí marketingu se dozvíte v tomto příspěvku.