Pracujte jako montér

Rozvážíme nábytek zákazníkům a také jim ho montujeme. Proto musíme být manuálně zruční a také spolehliví. Práce nás baví, ale není pro každého. Ne každý zvládne vynést sedačku „do osmýho“, občas je to pořádná fuška, tomu věřte. Smontovat správně kuchyň vyžaduje přesnost a trpělivost. Pro nás to ale není problém. Pracujeme totiž s tím nejlepším nářadím. A hlavně – montování nábytku máme v krvi.

Máš na to být montérem v Möbelixu?

Práce montéra má své výhody

Vzdělávání Möbelix

Na montážní akademii se naučíme vše potřebné

Technické Möbelix

Pracujeme s prvotřídním nářadím

Dodávka Möbelix

Jezdíme ve spolehlivých autech

Vzdělávání Möbelix

Na konci dne vidíme svou reálnou práci

Výplaty na čas - Möbelix

Ke mzdě si můžeme vydělat dalších 18 000 Kč

Domov bez problémů Möbelix

Po práci jdeme domů s čistou hlavou

Představujeme několik našich kolegů

V Möbelixu pracuji od roku 2017, začínal jsem jako trainee. Na mém příkladu jde vidět, že i z montéra se lze dostat třeba i na vedoucího filiálky. Moje role spočívá v tom, že jsem prostředníkem pro inovace a vylepšování transportního procesu a logistiky. Nic z toho bych nezvládal bez členů týmu, což jsou rozvozci nábytku, montéři kuchyní a vedoucí doprav. Jaké schopnosti by měl mít správný montér? Nejdůležitější je určitě manuální zručnost a také selský rozum. Neztratí se u nás ani smysl pro humor a nadhled. To vše přispívá k dobré atmosféře v týmu.

Jakub Horák, Organizace transportu CZ/SK

Už odmala mě bavily stavebnice, takže není divu, že se ze mě stal montér kuchyní. S nadsázkou lze říct, že kuchyně je taková velká stavebnice. K jejímu sestavení je potřeba logické myšlení a představivost. S parťákem ráno odjíždíme k zákazníkovi, kde si zboží nanosíme do bytu. Celý den montujeme a pak předáváme hotové dílo. Pochvala od zákazníků je častá a vždy nás potěší.

Lukáš Kozel, Montážní akademie CZ

Na montáži je důležitá přátelskost a dobrá nálada. Jako vedoucí dopravy mám na starosti kolegy montéry, kterým zároveň také pomáhám, pokud někdo onemocní. Pro nové kolegy je základ, aby uměli alespoň držet v ruce akučku, všechno ostatní je naučíme. Kávička na montáži je samozřejmostí, zákazníci se k nám většinou chovají suprově, což je skvělé.

Josef Brablc, Vedoucí dopravy Brno

Než se stanete jedním z nás

Jistota Möbelix

Přijímací pohovor v přátelském duchu

Podpora od zaměstnavatelů Möbelix

Technické zaškolení, které tě seznámi s našimi standardy

Seznámíš se s parťákem, který ti bude oporou

Máš na to být montérem v Möbelixu?

Aktuální volné pozice pro montéry

Montér nábytku a kuchyní s praxí pro Möbelix Plzeň

Jsi zkušený truhlář a už chceš mít stálé zakázky a stabilní výdělek? Jako montér kuchyní v Möbelixu budeš mít své jisté. Každý den od pondělí do pátku dostaneš plán montáží a jedeš. Kvalitní nářadí Festool a dodávka do 3,5 t je samozřejmostí. Finanční ohodnocení je jasné a férové. K základnímu platu budeš mít výkonnostní prémie, které získáš na základě transparentního bodového systému.

Zobrazit nabídku

Reklamační technik nábytku a zaměřovač kuchyní Möbelix Praha Kolbenova

Jako reklamační technik a změřovač budeš digitálně zaměřovat kuchyně u zákazníků a zároveň vyřizovat reklamace.  Setkáš se s veškerým nábytkem od kuchyní po sedačky.  Čeká tě pestrá práce, při které zúročíš hlavně zručnost a technickou zdatnost. Některé vady totiž opravíš přímo na místě.  Nabízíme ti jistou a dobře placenou práci od pondělí do pátku, firemní telefon, notebook, služební auto a až 25 dní dovolené. 

Zobrazit nabídku

ZAMĚŘOVACÍ A REKLAMAČNÍ TECHNIK NÁBYTKU


Jako reklamační technik budeš vyřizovat reklamace veškerého nábytku od kuchyní až po sedačky. Kromě toho ale budeš také montovat a zaměřovat.Čeká tě zodpovědná práce v pohybu, ve kterté zůročíš tvé zkušenosti z truhlařiny.  Možná proto se v ní jako bývalý truhlář najdeš.

Zobrazit nabídku

Montér nábytku a kuchyní Möbelix Ústí n.Labem

Staň se profíkem na montáž nábytku a získej jistou a dobře placenou práci od pondělí do pátku. Můzeš být truhlář a nebo mít zkušenost s montáží nábytku. U nás budeš montovat hlavně kuchyně u našich zákazníků, ale také ostatní nábytek. Čím kvalitnější a rychlejší práci odvedeš, tím vyšší výkonnostní prémie budeš mít.

Zobrazit nabídku

Montér nábytku a kuchyní Möbelix Praha Kolbenova

Máš zkušenost s montáží nábytku a chceš se stát špičkovým profíkem? Rozšiřujeme montážní tým a hledáme kolegy s praxí. Budeš montovat nábytek a kuchyně ale také rozvážet. Čím kvalitnější a rychlejší práci odvedeš, tím vyšší výkonnostní prémie si zasloužíš.

Zobrazit nabídku