Práce pokladních

Kromě markování na pokladně kontrolujeme všemožné dokumenty a smlouvy. K tomu komunikujeme s kolegy i se zákazníky. Děláme různorodou práci, která utíká a rozhodně se nenudíme. Pauzu si můžeme udělat podle potřeby a záskok je samozřejmostí. Věřili byste, že i práce na pokladně může být dynamická? Zkuste nás navštívit o víkendech a přesvědčte se.

Administrativní pracovník

Pracujeme v administrativě, ale to neznamená, že trávíme celé dny u počítače. Naše práce je pestrá, máme na starosti trezor, kasy či reklamace a jsme v neustálém kontaktu se zákazníky, dodavateli i kolegy. Když je třeba, zaskočíme i na pokladně, což je skvělá změna. Občas musíme do práce i o víkendu, ale zato máme volno v týdnu. Výhodou je, že si směny můžeme plánovat dle potřeby. Vše záleží na domluvě.

Administrativní práce

Pracujeme v administrativě, ale to neznamená, že trávíme celé dny u počítače. Naše práce je pestrá, máme na starosti trezor, kasy či reklamace a jsme v neustálém kontaktu se zákazníky, dodavateli i kolegy. Když je třeba, zaskočíme i na pokladně, což je skvělá změna. Občas musíme do práce i o víkendu, ale zato máme volno v týdnu. Výhodou je, že si směny můžeme plánovat dle potřeby. Vše záleží na domluvě.

Prohlédněte si pár fotek

Výhody práce na pokladně a v administrativě

Můžeme střídat práci v kanceláři a na pokladně

Máme možnost nahlédnout i do jiných poboček

Práce není fyzicky náročná

Pracujeme v čistém, velkém a otevřeném prostředí

Pracujeme v přátelské atmosféře

Od nadřízených cítíme podporu

Představujeme některé z našich kolegyň

Alena Zápotocká,

pokladní

Mám ráda práci s lidmi, penězi a s nimi spojenou zodpovědnost. Drobná administrativa je vždy příjemným zpestřením dne. Každý zákazník je svůj, proto musím volit pokaždé jiný přístup. Beru to jako hru, ve které zvítězím, když zákazník odejde spokojený. Vždy mě potěší, když uvidím stálého zákazníka, který mě pozdraví jako starou známou. Je to velmi milé, povzbuzující a dokazuje to, že dělám svou práci dobře.

Lucie Geržová,

administrativní podpora prodejny

Práce v kanceláři nemusí znamenat jen hodiny u počítače.

Mám na starosti nejen trezor a kasy, ale také komunikuji se zákazníky i dodavateli. Musela jsem se naučit si správně rozvrhnout práci a taky někdy říct ne, což pro mě byl velký úspěch. Často používám němčinu, která pro mě byla na začátku velkou výzvou, ale zlepšila jsem se a už se v ní cítím přirozeně.

Martina Vyhnánková, pokladní

Na mé práci se mi líbí, že je velmi pestrá a není jen o markování. Díky zaučení se vyznám v sortimentu, pracuji s několika programy a dokáži si najít informace, které potřebuji. Předtím jsem pracovala v potravinách, které se s Möbelix nedají vůbec srovnat. Přestože jsou zákazníci někdy netrpěliví, beru to s nadhledem. Sama vím, jaké to je, když někam pospíchám. Líbí se mi flexibilita, kdy se mohu kdykoliv s kolegyní vystřídat a dát si pauzu.

Alena Zápotocká,

pokladní

Mám ráda práci s lidmi, penězi a s nimi spojenou zodpovědnost. Drobná administrativa je vždy příjemným zpestřením dne. Každý zákazník je svůj, proto musím volit pokaždé jiný přístup. Beru to jako hru, ve které zvítězím, když zákazník odejde spokojený. Vždy mě potěší, když uvidím stálého zákazníka, který mě pozdraví jako starou známou. Je to velmi milé, povzbuzující a dokazuje to, že dělám svou práci dobře.

Lucie Geržová,

administrativní podpora prodejny

Práce v kanceláři nemusí znamenat jen hodiny u počítače. Mám na starosti nejen trezor a kasy, ale také komunikuji se zákazníky i dodavateli. Musela jsem se naučit si správně rozvrhnout práci a taky někdy říct ne, což pro mě byl velký úspěch. Často používám němčinu, která pro mě byla na začátku velkou výzvou, ale zlepšila jsem se a už se v ní cítím přirozeně.

Martina Vyhnánková,

pokladní

Na mé práci se mi líbí, že je velmi pestrá a není jen o markování. Díky zaučení se vyznám v sortimentu, pracuji s několika programy a dokáži si najít informace, které potřebuji. Předtím jsem pracovala v potravinách, které se s Möbelix nedají vůbec srovnat. Přestože jsou zákazníci někdy netrpěliví, beru to s nadhledem. Sama vím, jaké to je, když někam pospíchám. Líbí se mi flexibilita, kdy se mohu kdykoliv s kolegyní vystřídat a dát si pauzu.

Aktuální volné pozice v administrativě

Pokladní Möbelix Č.Budějovice

Kdo ovlivní, jestli zákazník odejde z obchodu s dobrým pocitem? Pokladní. U pokladny totiž nákup končí. A znáte to, konec dobrý, všechno dobré.
Zobrazit nabídku

Pokladní/administrativní pracovník Möbelix Vysočany 0,5 úvazek (m/ž)

Kdo ovlivní, jestli zákazník odejde z obchodu s dobrým pocitem? Pokladní. U pokladny totiž nákup končí. A znáte to, konec dobrý, všechno dobré. Aktuálně hledáme kolegy (m/ž) na poloviční úvazek, se směnami v odpoledních hodinách. Ve všechní den 12:00 - 19:00. Budeme Tě potřebovat také každý druhý víkend a to po celou otevírací dobu od 9:00 do 19:00. S polovičním úvazkem budeš v práci v průměru 11 dní v měsíci a směny si naplánuješ po dohodě s vedoucí.
Zobrazit nabídku

Pracovník/pracovnice zákaznické podpory Möbelix

Staň se hlasem Möbelixu a ovlivni, jestli k nám zákazník přijde nakoupit. Čeká Tě práce s lidmi, i když je neuvidíš. Pracujeme v malém kolektivu pěti lidí, doslova v rodinném prostředí. Budeš mít stálý plat, který je nezávislý na počtu vybavených hovorů. Nástupní mzda je 26.000,- Kč, kterou po roce navýšíme na 29.000.- Kč.
Zobrazit nabídku